Editör'ün Köşesi

Alper Yılmaz tarafından yazıldı. Aktif .

1987 yılından beri mobilya sektörüne verdiğimiz hizmeti tam 17 yıl sonra tchayat...

1987 yılından beri mobilya sektörüne verdiğimiz hizmeti tam 17 yıl sonra tchayat adı altında genişletmeye karar verdik. Bundan sonra her 3 ayda bir yayınlayacağımız tchayat'ın zengin içeriği ile sizlerle buluşmayı hedefliyoruz.

Sürekli gelişen teknolojiyle beraber insan hayatı kolaylaşırken aynı zamanda da zorlaşmaktadır. Hayat değirmeninin dönen çarkları özellikle ticari hayatta gündemi yakalayamayanları öğütmekte, trendleri yakından takip edemeyenler kısa zamanda silinip gitmektedir. Bunun sonucunda bilgi ve bilginin aktarılarak kullanılması büyük önem kazanmakta, bilgisi olan konu ne olursa olsun diğerlerinden bir adım önde yarışa başlamaktadır. Bilgi ile savaşlar kazanılıp, iktidarlar değişirken, milyarlarca dolarlık fonlar el değiştirirken işadamlarımızın bilgiye ve önemine k ayıtsız k alması düşünülemez.

Bizim amacımızda herbiri kendi dalında uzman olan yazar kadromuzla, yine başarılı işadamlarımızla yapacağımız söyleşilerle, ticaret ataşelerimizden alacağımız tavsiyelerle her sayıda siz okurlarımıza ticari ve ekonomik hertürlü bilgiyi aktarmak ve faydalı olmaya çalışmaktır.

Hayat değirmeninin dönen çarkları özellikle ticari hayatta gündemi yakalayamayanları öğütmekte, trendleri yakından takip edemeyenler kısa zamanda silinip gitmektedir...
Bu dergide neler bulacaksınız; her ay bir ülke tanıtılarak o ülke ile sanayici ve işadamlarımıza kanuni, ticari faydalı bilgiler verilecek, finans köşesinde mali sorularınıza yanıt , sağlık köşesinde yoğun iş temponuzdan kaynaklanan sıkıntılarınıza deva bulacaksınız.

Ülkemizin eşsiz güzelliklerini görecek, başarılı işadamlarımızı tanıyacak onların görüşlerini ve tecrübelerini paylaşacaksınız.

Hiç bir ticari kar gözetilmeksizin gelişmenin üretimde, istihdamın yatırımda olduğuna inanan fedakar işadamlarımızın özel gayretleriyle sadece çevresine faydalı olabilmek amacıyla ayda 2500 adet basılıp ücretsiz olarak yurtiçinde firmalarımıza, yurtdışı ticari temsilciliklerimize, kurum ve kuruluşlara dağıtılacak olan tchayat'ın kısa sürede beğeniyle okuyacağınız bir dergi olacağına eminim.