İş Dünyamız: Safa

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

Firmamız 1992 yılında Safa Ticaret adı altında 1997 yılında trafik kazasında vefat eden değerli ortağımız Ömer TUNÇ tarafından kurulmuştur.

tanitim011994 yılında Safa Boya Hırdavat Ltd. Şti. ünvanı alan firmamız sitelerde yeni adı ile faaliyetine başlamıştır. İlk yıllarda sadece mobilya hırdavatı çeşidi ile müşterilerimize hizmet eden firmamız daha sonra mobilya sektörünün lokomotifi Samet A.Ş. bayiliği DYO ve inşaat sektöründe ciddi pay sahibi Henkel-Türk A.Ş. bayiliğini de bünyesine katmıştır. Aldığımız bayilikler firmamıza ciddi bir ivme kazandırmış, Türkiye genelinde mobilya hırdavat sektöründe sayılı firmalar arasında yer almamızda büyük katkı sağlamıştır. Marmara Bölgesi hariç bütün yurtta pazarlama yapan firmamız 2004 yılında yeni çeşit ve bayiliklerle pazara daha iyi hizmet etmeyi hedefleri arasına koymuştur.

Başarının sırrı başarıya kesin olarak inanmaktır. Hedefi doğru belirlemek ve bu hedefe ulaşmak için atılacak adımları iyi planlamaktır. Müşteri menfaatini kendi menfaatimizden önde tutmak, doğruluktan taviz vermeden ticaretimizi sürdürmek, haksız rekabetten kaçınmak, yıllarca istikrarlı bir faaliyet içinde olmanın bize başarıyı getirdiğine inanıyorum.

Önümüzdeki yıllarda ülkemizi daha güzel günlerin beklediğine inanıyorum. Bu inançla firmamız gerekli olan yatırımlarını aynı paralelde yürütmektedir. Gelecek yılların sektörümüz açısından altın yıllar olacağına inanıyor daha kaliteli ürün ve firmaların sektörde olmasını bekliyoruz.

tanitim02Türkiye ekonomik krizler sebebi ile ticarette çirkinlikler yaşamış fakat geçtiğimiz yıl bunlar asgariye inmiştir. İş hayatımız da; kendini yenileyen, dünyadaki gelişmelere ayak uyduran bir ticari bakışın hakim olacağına daha ilkeli, daha düzeyli ve daha kaliteli olmayı ilke edinen bir ticari ahlakın yerleşeceğine inancımız tamdır. Eski alışkanlıkların artık olmayacağı, istikrarlı, verdiği sözün arkasında olan, daha iyi hizmet vermeye çalışan firmaların ivme kazanacağını düşünüyoruz. Bize bu sözleri paylaşmamız için fırsat veren Tece Dekorasyon Ltd. Şti.'ye sonsuz teşekkürler...

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES