ZOW İstanbul 2014

Tolga Tunaligil tarafından yazıldı. Aktif .

zoow 1

Her yıl ortalama 14 uluslar arası mobilya aksesuarları fuarına katılan TECE, 2013 yılında bu hedefini 20 uluslar arası fuara çıkardı.

Bu fuarlardan ilki 17-20 Ocak 2013 tarihleri arasında Istanbul’da düzenlendi. Sektörün önde gelen ve dünyaca en önemli fuarlarından biri olan ZOW İstanbul fuarında TECE sıra dışı bir standla yerini aldı. Dalga stili ile tasarlanan standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize varlığımızı ve yeni ürünlerimizi tanıtmış olduk. Dalga sistemi ile tasarlanan ve high gloss kenar bantlarımızın tanıtımını yapan modülümüz fuarın en çok dikkat çeken objesi ve ilgi odağı oldu.

Yeni ürünlerimizden biri olan dijital baskılı kenar bantlarımız da ziyaretçilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurabilmenin en büyük tutkumuz olduğunu TECE olarak bu fuarda yeniden göstermiş olduk. Buna ilave olarak, fuar alanında ki tüm ilan panoları, dijital ekranlar ve tüm görsel reklam alanlarında potansiyel müşterilerin bizlerden haberdar olmaları amacıyla TECE markamızı vurgulayarak ön plana çıkardık.

Önceden hazırlanmış aktivitelerimiz ile fuarda güzel işler yaptık. Türkiye’nin etrafındaki ülkelerden bir çok potansiyel müşteri tarafından ziyaret edildik. Ziyaretçilerimizi en iyi şekilde ağırlamak bizler için çok büyük bir zevkti. Kuşkusuz fuarın parlayan yıldızı sıra dışı standı ve tüm görsel reklam alanlarındaki tanıtım ile TECE idi.