Bizden Haberler

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

tece-haber-1

Tece Interzum 2009 Köln'de
Bu yıl 50. kuruluşunu kutlayan dünyanın en prestijli mobilya yan sanayi fuarı Interzum'a katılan Tece, dünyanın hemen her noktasından bu önemli organizasyonda bulunmak üzere Köln'e gelen müşteri ve potansiyel müşterilerle görüşme fırsatı buldu.

13-16 Mayıs 2009 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan Interzum Köln Fuarı küresel krizin gölgesinde kalmasına rağmen sektörün nabzını tutmaya devam etti.Tece Moskova'da

12-16 Mayıs 2009 tarihleri arasında Moskova'da düzenlenen Interkomplekt 2009 Mobilya ve Yan Sanayi fuarına katıldı.

Rusya pazarındaki çalışmalarını sürdüren Tece fuarda ürünlerini tanıtma fırsatı buldu ve yeni bağlantılar kurmak üzere ziyaretçilerini ağırladı.

Zow İstanbul 2009

2009'da ikincisi düzenlenen Zow İstanbul fuarına katılan Tece, gerek yurtiçi gerekse yurtdışından gelen ziyaretçilerini ağırladı. 1-4 Ekim 2009 tarihleri arasında organize edilen fuar 20 bine yakın yerli ve yabancı ilgili tarafından ziyaret edildi.

Zow İstanbul fuarında ürün gamına eklediği PVC kenar bantlarını da ilk defa tanıtma fırsatı bulan Tece, PVC kenar bantlarıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki payını arttırmayı hedeflemektedir.

Gürcistan - Tiflis Mobilya ve Yan Sanayi Fuarı

Tece Tiflis'te organize edilen Uluslararası Mobilya ve Yan Sanayi Fuarına katıldı. Geçtiğimiz yıl Rusya ile yaşanan sıkıntılı dönemi arkasında bırakan Gürcistan'da mobilya sanayinde Türk firmaları ağırlıklı olarak yer alıyor.

2-5 Aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuar Gürcistan'da gelişmekte olan mobilya sektörü için önem arzetmektedir.

Kenya Yapı Malzemeleri Fuarı

Doğu Afrika pazarının önemli kapısı Kenya'nın başkenti Nairobi'de düzenlenen Yapı Malzemeleri fuarına katılan Tece, Kuzey Afrikadaki pazarlarından sonra Afrika'nın diğer bölgelerinde de pazar bulmayı amaçlamaktadır.

5-7 Aralık 2009 tarihlerinde düzenlenen fuar ağırlıkla bölgesel olarak ziyaretçi bulmuştur.

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES