Tece'den Haberler

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

tece01

Zow Bad Salzuflen - 2011
Mobilya aksesuarları ve yan sanayi fuarlarında bir klasik olan Zow fuarı 14-17 Şubat 2011 tarihlerinde Almanya'nın Bad Salzuflen şehrinde organize edildi. Interzum Köln fuarının gölgesinde gerçekleşen fuarda önemli panel üreticileri ve sektörün önde gelen temsilcileri yer almamışlardı. Daha çok Batı Avrupa’dan ziyaretçilerle görüşülen fuarda çok ciddi görüşmeler ve anlaşmalar sağlandı.

Medex Tahran - 2011 

07-10 Mart 2011 tarihleri arasında Tahran'da düzenlenen Medex fuarı, Tece'nin ürün gamını PVC kenar bantları ile zenginleştirmesiyle başarılı bir şekilde tamamlandı. Iran pazarındaki yerini sağlamlaştırmayı hedefleyen ve Iran pazarı için özel çalışmalar yapan Tece fuarla birlikte bu hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu.

Ciddi bir kapasiteye sahip olan Iran'daki mobilya üretimine yönelik her türlü malzeme çoğunlukla yurtdışından ithal edilmektedir. Bu malzemelerin önemli bir kısmı Türkiye'den gönderilmektedir.MTKT KIEV MOBILYA ve YAN SANAYİ FUARI - 2011

İlk kez Ukrayna'da bir fuara katılan Tece, Kiev'de, 09-12 Mart tarihlerinde organize edilen MTKT Kiev fuarına katıldı. Mobilya ve aksesuarların ve yarı mamüllerin sergilendiği fuarda daha çok son tüketiciler ve mobilya üreticileri ile görüşüldü. Fuar katılımcılarının önemle ziyaret edildiği fuarda Ukrayna pazarında yer alabilmek için çalışmalar yapıldı. 

Interzum Guangzhou - 2011

Tece, 2011'de 6 ıncısı düzenlenen Interzum Guangzhou fuarındaki yerini aldı. 27-30 Mart tarihlerinde gerçekleşen fuara ilgi yoğundu. Interzum Guangzhou fuarı yeni ilave edilen holler ile önemini perçinledi.

2009-2010 Yıllarındaki ekonomik zorlukların aşıldığı fuarda açıkça görülürken, dünyanın dört bir tarafından alıcıların hem Çin'deki üreticilerin hem de diğer ülkelerden gelen katılımcıların stantlarını doldurdukları görülmüştür.

Interkomplekt-Moskova - 2011

17-21 Mayıs tarihlerinde Moskova'da düzenlenen Interkomplekt fuarında Rusya pazarı için müşterilerimizin yardımıyla ciddi bir tanıtım yapıldı. Ortak bir çalışma ile organize edilen fuarda Rusya'nın geniş coğrafyasından gelen müşterilere melamin ve PVC kenar bantlarımız tanıtıldı.
Rusya'daki ciddi satıcılarla görüşmelerin yapıldığı fuarda kenar bantlarına ilgi ciddi boyutta idi.
Tece bu fuarla birlikte Rusya'daki pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

Interzum Köln - 2011

Sektörde dünyanın en önemli fuarlarından olan ve her iki yılda bir düzenlenen Interzum Köln fuarında yerimizi aldık. Kenar bantlarında komple çözümler sunmak amacında olan Tece, ürün gamının PVC kenar bantları ile tamamlanmasından sonra dünyanın dört bir yanından Köln'e gelerek bu büyük organizasyonu ve sektördeki yenilikleri görmeyi amaçlayan binlerce ziyaretçiden ilgilileri modern standında ağırlamaktan büyük zevk duydu.

Gerek Avrupa gerekse diğer kıtalardan gelerek, innovasyon ve yenilik temalarının işlendiği fuarı görmek amacında olan ziyaretçiler, kendilerini tatmin edecek bir organizasyonu buldular.

Zow İstanbul - 2011

15-18 Eylül 2011 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Zow fuarı bu yıl özellikle yurtdışından gelen ziyaretçilerinin ağırlığını yaşadı. Avrupa ve Ortadoğu'daki müşterilerinin ağırlıkta ziyaret ettiği Tece standı High Gloss ve PVC kenar bantlarının tanıtımında önemli bir rol üstlendi.

Tece'nin geleneksel iftar yemeği bu yılda tüm ailesini bir araya getirdi.

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES