Tece Yurtdışına Hizmet

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

tc1

 

Tece Dekorasyon yurtdışı hizmet ağını genişletiyor. 1987 yılında faaliyetine başladığı günden beri piyasada kalitesiyle tanınan Tece tam 17 yıldan beri müşterilerine hizmet vermektedir. Yurtdışına açılma kararı aldığı günden bu yana da tam 2,5 yıldır aynı hizmet anlayışıyla yurtdışı müşterilerine de hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurtiçi pazarlamaya kıyasla ihracatta oldukça yeni sayılan Tece, geçen süre içerisinde kendini kanıtlamış, tutkalıyla, kalitesiyle, emsallerinin arasında müşterinin ısrarla istediği bir marka haline gelmiştir. Bazı sahtekarların müşterinin bu markaya duyduğu güveni suistimal etmek için yaptığı sahte bantlar da bunun en güzel örneğidir. Tam 3 kıtada 14 ülkede satılan Tece bantları, her sene artan satış grafiği ile pazar payını giderek arttırmaktadır. Özellikle Mısır firmamızın yoğun olarak ihracat yaptığı ve pazarın büyük kısmını elinde tuttuğu ülkelerden biridir.


Tece Dekorasyon Intermob Fuarında

Fuarlar müşteri portföyünü büyütmek, ürünlerini daha geniş kitlelere tanıtmak amacında olan firmalar için kaçınılmaz araçlardan bir tanesidir. INTERMOB fuarı, mobilya yan sanayi alanında dünyada sözü edilen sayılı fuarların arasına girmeye başlamıştır. Yurtdışı ve yurtiçinden gelen profesyonel ziyaretçi sayısı bakımından da hatırı sayılır bir konumdadır. . Bu yıl 7.si düzenlenen INTERMOB Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi fuarı 8-12 Ekim 2004 tarihleri arasında Tüyap fuar alanında düzenlenecektir. Yurtiçi ve yurtdışı fuarları yakından takip eden Tece dekorasyon 168 metrekarelik standıyla INTERMOB fuarında müşterilerini ağırlayacak, ürünlerini tanıtacaktır.

www.tece.com.tr güncellendi

Çağımızın belki de en önemli bilgi aktarım ve edinme enstrümanlarından olan internet firmalar için olan önemini giderek arttırmaktadır. Onun sayesinde resimler, dosyalar, yazılar saniyeler içerisinde gönderilebiliyor, mail sahibi dünyanın istediği bölgesinden bunları kontrol edebiliyor ve cevap verebiliyor. .Bundan 15 sene önce faks makinesi olmayan bir firma nasıl düşünülemiyorsa , internet erişimi de artık firmalar için olmazsa olmazların arasına girmeye başlamıştır. Tece Dekorasyon’un web sitesi www.tece.com.tr de artan ihtiyaçları daha iyi karşılayabilmek için yenilendi. Daha önce Türkçe ve ıngilizce olmak üzere iki dilde okunabilen web sitemiz artık ıspanyolca ve Portekizce olarak da okunabilecektir. İngilizce’den sonra dünyada en çok konuşulan dillerden olan İspanyolca ve Portekizce ile tece, ürünlerini daha geniş ve çeşitli insan gruplarına tanıtma imkanı bulacaktır.

Tece Dekorasyonun sponsorluğunu üstlendiği web siteleri arasında aşağıdakiler sayılabilir.

www.ercis.net
www.e-tripturkey.com
www.exturkey.com
www.e-buynow.com
www.tchayat.org
www.edgebanding.net

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES