Tece'den Haberler

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

teceintro

TECE BELGRAD FUARINDA
Tece, 12-18 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenlenen Belgrat Uluslararası Mobilya ve Yan Sanayi fuarına katıldı. Yugoslavya'nın dağılmasına rağmen bölgenin en önemli merkezi olma özelliğini koruyan Belgrat, gerek Sırbistan ve Karadağ'dan, gerekse diğer Balkan ülkelerinden gerçekleşen katılımla fuara ev sahipliği yaptı. 

Savaş sonrası ekonomisini her alanda geliştirmeye çalışan Sırbistan, mobilya endüstrisinde de gelişime açık ve potansiyel bir pazar olarak karşımıza çıkıyor. Bitmiş mobilya ve yan sanayinin birlikte sergilendiği fuar bölgenin en önemli mobilya yan sanayi ve aksesuar tedarikçilerinin katılımı ile daha güçlü bir konuma gelmiş bulunmaktadır.Tece, son kullanıcı ve mobilya üreticilerinden çok, mobilya sanayi tedarikçileri ile ileriye dönük pozitif görüşmelerini gerçekleştirmiş ve pazara giriş için stratejisini belirlemiştir.

MEDEX - HOFEX 2007 IRAN

6-9 Aralık 2007 tarihleri arasında Tahran'da gerçekleşen MEDEX ve HOFEX 2007 fuarında Tece de yer aldı. Büyümeye ve gelişime açık olan Iran pazarı, 70 milyonun üzerindeki nüfusuyla da büyük bir pazar olarak karşımıza çıkmaktadır. 2002 yılında ilk kez MEDEX fuarına katılan Tece Iran pazarında ürün ve hizmet kalitesiyle tanınmaktadır.

Mevcut müşteriler ile daha yakın görüşme imkanı ve pazarın geleceği hakkında bilgi edinme şansı bulduğumuz fuarda, önceki yıllara göre çok sayıdaki Türk firmasının katılımıyla gerçekleşen fuar Iran ile ticaret hacmimizin gelişmesi açısından olumlu geçti.

ZOW 2008

Tece, her yıl olduğu gibi 2008 yılında da ZOW Almanya fuarına katılımını gerçekleştirdi. Tüm dünyanın dikkatle takip ettiği ZOW fuarlarının en önemli ayağını oluşturan ZOW Almanya fuarı bu sene de Tece açısından başarılı bir şekilde sonuçlandı.

Mobilya tedarik sektörünün nabzının tutulduğu fuar 771 katılımcı firma ve 34 farklı ülkeden gerçekleşen katılımla, bu sene de önemini korudu. 30'dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Tece, 4 kıtadaki müşterileri ile bir arada olma fırsatının yanısıra kuzey ve orta avrupa ülkelerindeki potansiyel müşterilere kendisini tanıtma imkanını da yakaladı.

TECE HİNDİSTAN FUARINDA

Tece Hindistan'ın Bangalore şehrinde iki yılda bir düzenlenen Indiawood fuarına katıldı. 29 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında gerçekleşen fuar Hindistan'ın en önemli mobilya yan sanayi fuarı olarak göze çarpmaktadır.

Nüfusu ve hızla gelişen ekonomisiyle Hindistan bölgedeki en büyük pazar olma özelliğini korumaktadır. Tece Hindistan pazarındaki payını arttırmak maksadıyla katıldığı fuarda potansiyel müşterilerle gerçekleştirdiği görüşmelerin sonuçlarını dikkatle izlemektedir.

ÇİN INTERZUM FUARINDA BU YIL DA TECE VARDI

Tece, bu yıl 3üncüsü düzenlenen Interzum Çin fuarındaki yerini aldı. 27-30 Mart 2008 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda ziyaretçi sayısı olarak bu yıl önceki yıllara göre bir durgunluk görüldü. Sadece Çin pazarı için değil dünyanın hemen her bölgesinden gelen ziyaretçilere Tece ürünleri dikkatle tanıtıldı.

TECE POLONYA FUARINDA

Tece, 1 – 4 Nisan 2008 tarihlerinde Polonya'nın sektördeki en önemli fuarı olan Furnica'ya katılım gerçekleştirildi. Polonya, Batı Avrupa için yaptığı mobilya üretimi, Rusya, Ukrayna ve Belarus'taki mobilya tedarikçilerine mal satması bakımından bölgede önemli bir yer tutmaktadır.

Bu önemin bilinciyle Tece Polonya pazarının en önemli satıcılarıyla görüşmelerde bulunmuştur. Tece kalite, hizmet ve hızlı teslimat süreleriyle rekabetteki gücünü artırarak Polonya pazarında kendisine yer aramaktadır.

TECE KAHİRE FUARINDA

Tece mevcut distribütörüyle ortak katılım gerçekleştirdiği fuarda Mısır pazarındaki yerini sağlamlaştırdı. 8 -11 Mayıs 2008 tarihleri arasında Kahire'de düzenlenen fuarda Tece, halihazırda pazardaki güçlü konumunu sağlamlaştırma, son kullanıcıların taleplerini dinleme ve pazarın geleceğini yerinde görme fırsatını elde etti.

TECE KAZAKİSTAN ALAMAATA FUARINA KATILIYOR

Tece bu yıl ilk kez Kazakistan'ın başkenti Almaata'da düzenlenecek olan Mobilya ve Yan sanayi fuarına katılıyor. Pavillion 10B'deki standımızda ziyaretçilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere bölgedeki etkinliğini artırmak isteyen TECE fuardan başarılı sonuçlar almak umundadır.

TECE MEKSİKA EXPOAMPIMM FUARINA KATILIYOR

Tece 11-14 Haziran 2008 tarihlerinde Meksika'nın başkenti Mexico City'de düzenlenen EXPO AMPIMM fuarına katılım gerçekleştirecektir. Stand no: 1407'de başta meksika olmak üzere, orta ve kuzey amerika ülkelerinden gelen ziyaretçilere ürünlerimiz tanıtılacaktır.

FOTOĞRAF SERGİSİ

TECE Dekor A.Ş. Yönetim kurulu başkanı Tayfur Coşkunüzer'in ilk kişisel fotoğraf sergisi “Işığın İzleri” 21-26 Mart 2008 tarihleri arasında, Tayyare Kültür Merkezi Sami Güner Sergi Salonu'nda Bursalı sanatseverlerle buluştu. Sergiyi, Bursa AKP Milletvekili Ali Kul, Bursa Emniyet Müdürü Tahsin Demir, Bursa'nın çeşitli firmaları ve sivil toplum kuruluşlarından yetkililer, fotoğrafçılar ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti. Katılımcılar, fotoğrafların kendilerini çok etkilediğini, olumlu duygu ve düşüncelerini ileterek sanatçının sergilerinin devamını beklediklerini bildirdiler.

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES