Yeni fabrikamıza taşındık...

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

tece december20054

Eylül ayı içinde Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni fabrikamıza taşındık...

 

 
Oldukça hareketli ve yoğun bir taşınma döneminin ardından yeni tesislerimizde hizmet vermeye başladık. Yenilenen ve büyüyen yapımızın yansıması olarak aramıza yeni çalışma arkadaşlarımız katıldı ve bu süreç devam ediyor...
Temel ilkelerimizi ve değerlerimizi anlayan, onlara sahip çıkan ve hayatının her aşamasında kalite unsurunu yaşatan çalışanlarımızla, bir bütün olarak hareket etmeyi ve kusursuz hizmet anlayışımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz.

tece december2005

Adresimizin ardından, ünvanımız da değişti. 1 Kasım 2005 tarihi itibariyle Tece Dekor Kağıt Baskı ve Emprenye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ünvanı ile hizmet veriyoruz...

tece december20053

Baskılı ve emprenyeli kağıt üretimimiz sürüyor. Yeni tesislerimizin faaliyete geçmesi ile daha çok seçenek sunan renk ve desenlerimizle yurt içinden ve yurt dışından müşterilerimizin tüm taleplerine cevap vermeyi arzulamaktayız.

tece december2005

Tece, 28 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen 15.Uluslararası Mobilya Dekorasyon ve Iç Aksesuar Fuarı Index Dubai-2005'e katıldı.
 
Hedeflerini belirlemeyen ve plansız hareket eden işletmelerin, varolan güçlü rekabet koşullarının ve ülkemizde yaşanan kriz dönemlerinin etkisiyle ömürleri kısalıyor ve zamanla yok oluyorlar. Bu durumu aşabilmek için firmaların ihracata daha fazla önem vermeleri ve ihracat kalemlerini güçlü tutmaları gerekiyor. Birçok ihracat yapan firma gibi, biz de ülkemizde yaşanan kriz dönemlerinden daha az etkileniyoruz. 2005 yılında ihracat için belirlediğimiz hedefimizi tutturduk. Bu alandaki araştırmalarımıza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz, farklı ülkelerden sağladığımız yeni iş bağlantılarımızla her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES