İNTERMOB

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

f1

İNTERMOB Fuarında...

TÜYAP tarafından İstanbul Beylikdüzü Fuar alanında 08 – 12 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 7. Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi fuarınakatılan Tece Dekorasyon yeni standı ve güleryüzlü personeliyle ziyaretçilerden tam not aldı.

Her sene sektörümüzün buluştuğu, yeni teknoloji ve ürünlerin sergilendiği bu fuara ilgi yine çok büyüktü. Yerli ve yabancı katılımın yüksek olduğu hiç şüphesiz sektörün Türkiye'deki en büyük fuarı olan İNTERMOB fuarı firmaların bir nevi kendini gösterme arenasıdır. Bu arenaya hemen herkesin tam not verdiği yeni standı ile katılan Tece Dekorasyon konuklarını en iyi şekilde ağırlamanın verdiği hazzı yaşadı. Mevcut müşterileriyle diyaloğu arttırma ve diğer katılımcılara kendini tanıtma fırsatı olan bu fuarda Tece Dekorasyon kenar bandında söz sahibi olduğunu bir kere daha kanıtlamıştır.

Tece Dekorasyon Satış Müdürü Ensari Coşkunüzer'in fuar hakkındaki görüşleri şöyle:

Fuar kalitesi beraberinde kaliteli müşteri getirdiği gibi, kaliteli ürünler de üretmemize yardımcı olacaktır. Mobilya bileşenlerinin en önemli fuarlarından birisi olan İNTERMOB fuarı bunun en güzel kanıtıdır. Böyle bir fuarın ülkemizde olması bizim için çok önemli bir avantaj olup bu tür fuarların mobilya sektörümüze ve diğer sektörlere çok büyük katkılar sağlayacağı kuşku götürmez bir gerçektir. İnanç ve azimle hareket eden mobilya sektörü inanıyorum ki az bir destekle bir çok ülke ile rekabet edecek düzeye gelecektir. Öncelikli olarak yan sanayinin kalkınması daha sonra beraberinde markalaşmayı ve nihai ürün üretiminin ve ihracatın yükselmesini sağlayacaktır.

MEDEX 2005 FUARINDAYIZ...

Her yıl Ocak ayında İran'ın bakenti Tahran'da düzenlenen Medex fuarına 2002 yılından sonra yine katılıyoruz. İran'daki mevcut pazarımızı arttırmak ve Tece kalitesini daha fazla tanıtmak amacıyla 10-14 Ocak 2005 tarihleri arasındaki bu fuara iştirak etmekten büyük mutluluk duyacağız.

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES