Ocak 2013 Sayısı

Fes

Tayfur Coşkunüzer tarafından yazıldı. Aktif .

fes

Daha önceki sayılarımızda Fas'a yaptığım seyahati yazmıştım. (O seyahatte Marakesh ve Kasablanka'da gördüklerimi paylaşmıştım.) Bu kez Fas'ın Fes'ini anlatmak istiyorum.

SÖYLEŞİ

Tolga Tunaligil tarafından yazıldı. Aktif .

karagoz giris

Bursa, 1947 doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’ni bitirdi.

Yeni Bir Yıl...

Ekrem Kutlu tarafından yazıldı. Aktif .

yeni yl

Yeni bir yıl yeni umutlar...

Merhaba değerli tchayat okurları

Yeni bir sayıyla sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz tüm tchayat ailesi olarak.En büyük ve en önemli sermayemiz olan zaman ister kişisel olarak, isterseniz toplumsal olarak bakın hızla tükeniyor.Yeni bir yıla yeni umutlarla, yeni hedeflerle ve geçmiş yıllarda kaçırdığımız fırsatları yakalama heyecanı içinde girdik çoğumuz.

Tece Atlanta IWF 2012

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

atlanta

22-25 Ağustos 2012 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri'nde başarıyla tamamlanan IWF AtlantaFuarı sonrasında,gözlemlerimize göre Avrupa ekonomisi 2008 finansal krizin izlerini silmiş gibi görünüyor.

BAL GİBİ OLUR

Özkan Özipekliler tarafından yazıldı. Aktif .

arc

 ‘Bal gibi olur’ diyerek olmayacağına inanılan işlerin bir çırpıda olacağını iddia ederiz yada anlatmaya çalışırız.Bal gerçekten mucizevi bir şekilde oluşur.

25 Yılda 55 Ülke:Tece

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

tece1

1987 yılında, Necdet Coşkunuzer tarafından kurulan TECE, kaliteli ürün, kaliteli servis ve rekabetçi fiyatları ile, 25 yılda Doğu Avrupa ve Orta Doğu'daki en yüksek kapasitede kenar bandı üreten firmalardan biri konumuna yükseldi.

Tece Index Dubai 2012

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

dubai

Tece Birleşik Arap Emirlikleri,Index Dubai 2012 Fuarı'nda

24-27 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenen Index Dubai Fuarına Körfez Bölgesi acentamız Anadolu Ticaret ile birlikte katıldık.

Tece Sicam 2012

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

sicam

Tece Sicam 2012 İtalya Fuarı'nda

7-20 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenen SICAM 2012 Fuarı başarıyla tamamlanmıştır.Bu Tece'nin İtalya'da SICAM Fuarı’na katıldığı ikinci yıl oldu. Gelecek yıl fuarına katılmayı da şimdiden onayladık.