Adım adım ilerliyoruz...

tchayat tarafından yazıldı. Aktif .

img125

Tece' de Çalışanların Mutluluğu Herşeyin Önünde Geliyor...

Insan faktörü göz ardı edildiğinde boş binalardan başka hiçbir şey ifade edemeyecek olan işletmelerimizde insana gereken önem verilmemekteydi. Ekonomik ve aynı zamanda sosyal birer kuruluş olarak tanımlanan işletmelerimizin sosyal olma yönündeki çalışmaları ekonomik endişe ve sıkıntıların gölgesinde kalmaktaydı.

Ancak son yıllarda bu konuda önemli gelişmeler yaşandı ve işletmelerde düzenlenen çeşitli etkinliklerle çalışanların motivasyonunu arttırma gayesi ön plana çıktı. Tece olarak biz de çalışanlarımız arasındaki paylaşımı arttırmak amacıyla birtakım organizasyonlar düzenledik.

Tece çalışanları ve aileleri Keles Kocayayla'da gerçekleştirilen piknikle doğanın ve bir arada olmanın keyfini yaşadı.

Tece'de ödül ve öneri sistemi uygulamaları hız kazandı. Verimliliği arttırmayı amaçlayan yönetim her ay uygulanan Ayın Elemanı seçimiyle çalışanlarını ödüllendiriyor. Çalışanların kararlara katılımını daha etkin hale getirmek için hazırlanan öneri formları ile gelen her türlü öneri değerlendiriliyor.

Tekrar Interzum Fuarı'ndaydık...

img112

Tece ihracat ekibi, bu yıl tekrar Interzum Fuarı'nda yer aldı. Almanya'nın Köln şehrinin ev sahipliği yaptığı fuarda ekibimiz yeni firmalar tanıma imkanı elde etti. Dünyanın çeşitli bölgelerinden birçok firmayla iş bağlantıları kuruldu.

Yeni Fabrikamızda Üretimimiz Başlıyor...

img689

Bursa Organize Sanayi Bölgesi' ndeki yeni fabrikamıza Eylül ayı içerisinde taşınıyoruz. Emprenye ve baskı makinalarımız deneme üretimlerine başladı. Yeni tesislerimizle müşterilerimize ve dostlarımıza en iyi hizmeti sunmayı umuyoruz.

PLG_CONTENT_AUTHORLIST_TITLE_MORE_ARTICLES